Diskontinuální chemické ČOV

Diskontinuální chemické ČOV máme pojmenované řadou Rebeka DJ 0.5 a Rebeka DJ 1.0. Jsou to čistírny zaolejovaných odpadních vod, zejména z autoumýváren.

Čistírna odpadních vod založená na principu chemické koagulace s využitím:

při čištění a úpravě vod z provozu autoumýváren s ručním mytím především v autoservisech, autokosmetických provozech, hromadných garážích apod.

při čištění zaolejovaných odpadních vod znečištěných ropnými a jinými znečišťujícími látkami

při čištění jinak chemicky znečištěných vod – průmyslové provozy

Rebeka DJ je hlavní součástí stavebnicového systému technologie čištění odpadních vod, který dále tvoří odvodňovací kontejner s kalovým košem, sedimentační jímka a případně sorpční filtr. Čistírna odpadních vod Rebeka DJ se vyrábí z polypropylenu, je vybavena spolehlivými ovládacími a funkčními prvky s řídicím systémem zabezpečujícím plně automatický provoz.

Technické parametry

TYPHMOTNOSTROZMĚRY (ø d x v)OPTIMÁLNÍ VÝKONPŘÍKON
REBEKA DJ 0.570 kg0,78 x 1,50 m2 – 2.5 m3/den0,6 kW
REBEKA DJ 1.085 kg0,95 x 2,00 m5 – 6 m3/den0,6 kW

U této čistírny není možné přečištěnou vodu využívat jako zásobu například pro prvotní oplach vozidel. Na to jsou vhodnější ČOV řady Rebeka 01, 02, 03 a nebo Rebeka CCH (odkazy na jejich stránky).

Více informací k čistírně a jejímu řešení u Vás na místě u našeho obchodního oddělení. Poradíme Vám také, jaký typ ČOV by byl nejvhodnější pro Váš provoz.

Máte dotaz?

Neváhejte nás konktovat a pojďme probrat, co bychom pro vás dokázáli vymyslet.
Kontakt