Areál

Portálová mycí linka

Protálová mycí linka, kde si můžete nechat umýt i dodávky.
Na pokladně čerpací stanice zakoupíte lístek, který poté vložíte do automatu přímo u dveří mycí linky.
Během mytí počkáte venku a do 10ti minut máte auto umyto.
Program mycí linky jen za 119,- Kč obsahuje tlakové předmytí, předmytí aktivní pěnou, šamponové mytí kartáči, studený vosk a sušení
Maximální rozměry vozu – výška 250cm, šířka 195cm, délka 590cm

Tunelová myčka

Tunelovou mycí linku tu máme pro ty, kteří chtějí mít své auto rychle umyto a vybrat si z více programů. Na výběr máme až 5 programů a hotovo máte do 5ti minut. Na pokladně čerpací stanice zakoupíte vybraný program a lístek předáte obsluze myčky u vjezdu do tunelové mycí linky.
Přehled programů:
1) aktivní pěna, tlakové mytí, sušící vosk, sušení
2) tlakové mytí, kartáčové mytí, sušící vosk, sušení
3) aktivní pěna, tlakové mytí, kartáčové mytí, sušicí vosk, sušení
4) tlakové mytí, kartáčové mytí, lešticí a konzervační vosk, sušicí vosk, sušení
5) aktivní pěna, tlakové mytí, kartáčové mytí, lešticí a konzervační vosk, sušicí vosk, sušení
Maximální rozměry vozu – výška 225cm, šířka 230cm
Nyní akce !! V létě ke každému programu voda a oplatek/tyčinka jako dárek. Při zakoupení programu 5 navíc lahev vína od vinařství Skalák ZDARMA!!

Ruční mytí - kolotoč

Kolotoč říkáme našemu čtyř-boxu pro ruční mytí se stříškou, připomínající jak už z názvu napovídá – kolotoč.
Na tomto mycím místě si můžou naši zákazníci umývat až 4 auto v jednu chvíli.
Na třech boxech máme k dispozici šampon, vosk, mytí násuvným kartáčem a oplach čistou vodou.
Na jednom rameni je pak navíc také další rameno s aktivní pěnou.

Během následujících týdnů bude probíhat rekonstrukce kolotoče, kdy po jejím dokončení bude aktivní pěna na všech čtyřech boxech a vaše mytí se tak stane ještě více komfortnějším.

Vysavače a hustiče

V zastřešeném vysávacím centru pro vás máme čtyři vysavače a tři hustiče pneumatik. U každého vysavače jsou nerezové stolky, kam si můžete při vysávání odložit věci z auta, aby vám nepřekážely.
U každého vysavače jsou také odpadkové koše, kde se můžete zbavit odpadků, sáčků od svačin a parkovacích lístků, které všichni rádi vozíme v přihrádkách nebo dveřích auta a už měsíc je neúspěšně vyhazujeme.

Další super věc, kterou pod zastřešením můžete najít, je pračka na koberce. Za pouhých 20 Kč, které vám vystačí na 4 minuty – což jsou průměrně 4 koberečky z osobních automobilů.
Poznámka: láká to tam hodit i pátý kobereček, avšak může se stát, že vám v polovině vyprší čas a tak vás to bude stát dalších 20,- kč

Tankovací stojany

V centru našeho areálu jsou tři oboustranné tankovací stojany, kde si můžete natankovat jak naftu, tak benzin do osobních i nákladních aut. Maximální výška vozidla je 4,2 metrů.
Naším dodavatelem pohonných hmot jsou společnosti Čepro, a.s. a OMV Česká republika, s.r.o.

Ruční mytí - čtyřbox

Nejnovější ruční myčky v našem areálu. Postaveny 06/2023 a mají ty nejnadupanější programy na 3 otočných ramenech!
Auto si tu můžete umýt bezkontaktně aktivní pěnou a nebo tlakovým bezkontaktním mytím s pomocí teplé vody a prášku. Pokud je vaše auto silněji znečištěno, máme pro vás program mytí s napěňovacím kartáčem s přírodním chlupem. Ve finále si pak můžete dopřát oplach čistou vodou, teplé navoskování a nakonec oplach s lešticí osmózou.
Že nevíte jak na to? Nemusíte se bát, ve všech boxech máme popis ovládání, který vám určitě pomůže!

Vysavače

Přes den parkoviště pracovníků firmy Šebesta a MSO, odpoledne a o víkendech dalším místem k vysávání vašich aut.
Podél stěny budovy firmy Šebesta a MSO na vás čeká bonusových šest vysavačů i s odpadkovými koši a rozšiřují tak naše vysávací centrum na celkem deset vysavačů. Toto rozšíření pomáhá redukovat fronty u vysávacího centra a lépe pojme odpolední návaly zákazníků.

Shop

V centru areálu, vedle tankovacích stojanů stojí shop čerpací stanice. Zde si můžete zakoupit občerstvení od sendvičů a baget, až po oblíbenou sušenku. Pro řidiče nabízíme čepovanou kofolu, ti co neřídí mohou sáhnout po skvělém vínu od vinných sklepů Skalák. Ani na vaše moto kamarády jsme nezapomněli a máme v sortimentu i různé čističe, oleje,  jiné kapaliny a drobné náhradní díly, vůně, či bezpečnostní prvky.
Také u nás můžete zakoupit klasický Propan butan 2kg, 10kg a 33kg a Propan 5kg (do grilů).

Ruční mytí - dvojbox

Dvojbox pro ruční mytí se stříškou jsme rekonstruovali v 08/2023. Dostal novou atiku, nový plášť, ovládání a popisy. Na místě, kde byly základní programy na mytí tak máme nové také aktivní pěnu.